Dietetyk Online

p>

Nie masz czasu na wizytę u dietetyka? W Twojej okolicy nie ma poradni dietetycznej? Usługa Dietetyk Online jest właśnie dla Ciebie.

Po zapoznaniu się z ofertą należy wysłać maila z zamówieniem wybranej usługi na adres paulinaszczechowicz@gmail.com. Następnie należy dokonać płatności na podany niżej nr konta. Po zaksięgowaniu przelewu na koncie Poradni otrzymasz ankietę żywieniową, którą należy wypełnić i odesłać. Po jej odesłaniu w ciągu 10 dni roboczych otrzymasz zamówiony jadłospis lub zalecenia.

Konto na które należy dokonać przelewu:

Poradnia Dietetyczna Paulina Szczechowicz
24 1140 2004 0000 3502 7429 7159

UWAGA! W dniach 11-25.03.2021 URLOP. W tym czasie niemożliwe są wizyty w gabinecie, usługi online, brak kontaktu telefonicznego i mailowego.


Oferta usług online
 

Jadłospis na 7, 14 lub 28 dni

Po wypełnieniu i odesłaniu ankiety żywieniowej ułożony zostanie jadłospis specjalnie dla Ciebie. Będzie on dopasowany do Twojego stanu zdrowia, trybu życia i preferencji smakowych. Cena tej usługi obejmuje również opiekę online przez cały czas stosowania diety, tzn. dietetyk odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości w czasie stosowania diety. Dzięki temu otrzymujesz profesjonalną opiekę dietetyka na cały czas trwania kuracji.

Kontrola diety online

Wprowadzenie zmian w jadłospisie po 2-4 tygodniach stosowania diety.

Plan suplementacji dla sportowców

Rozpis suplementów diety dla osób uprawiających sport dostosowany do dyscypliny sportu, częstotliwości i intensywności treningów oraz zawodów.

Plan żywieniowo - suplementacyjny dla sportowców na 7, 14 lub 28 dni

Indywidualnie ułożony jadłospis dla osoby uprawiającej sport dopasowany do stanu zdrowia, trybu życia, dyscypliny uprawianego sportu i preferencji smakowych wraz z planem bezpiecznej i skutecznej suplementacji. Cena usługi obejmuje także opiekę online przez cały czas stosowania planu z możliwością jego modyfikacji.

Zalecenia żywieniowe

Po wypełnieniu ankiety żywieniowej otrzymasz zalecenia żywieniowe dopasowane do Twojego stanu zdrowia i trybu życia. Zalecenia będą zawierały Twoje zapotrzebowanie na energię, białko, tłuszcze i węglowodany oraz wskazówki dotyczące tego co, kiedy i w jakich ilościach jeść, czego unikać oraz przykładowe przepisy.

 

Dietetyk - ZnanyLekarz.pl