Rejestracja

Na wizytę obowiązuje rejestracja poprzez kalendarz wizyt (link poniżej). W przypadku problemów technicznych z rejestracją online proszę o kontakt mailowy (paulinaszczechowicz@gmail.com) lub telefoniczny (694 385 658)

Miejsce przyjęć

FOOT STOP, ul. Mickiewicza 24 Poznań


Wizyty odbywają się w wybrane tygodnia (zgodnie z harmonogramem widocznym poniżej) godzinach 12:00 - 20:00.

UWAGA

Umówienie na wizytę możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym uregulowaniu należności (100zł za konsultację dietetyczną, 50zł za wizytę kontrolną, 150zł za konsultację dla 2 osób, 80zł za wizytę kontrolną dla 2 osób) na konto bankowe. Płatności za jadłospis dokonuje się w gabinecie, podczas wizyty, wyłącznie gotówką. Nie ma możliwości płatności kartą.

W ciągu 24 godzin od zapisania się na wizytę (osobiście, mailowo, telefonicznie lub poprzez kalendarz online) należy dokonać przelewu za wybraną usługę na konto bankowe (w tytule podając imię i nazwisko osoby, na którą dokonana została rezerwacja oraz datę umówionej wizyty):

Poradnia Dietetyczna Paulina Szczechowicz
mBank 24 1140 2004 0000 3502 7429 7159

Potwierdzenie dokonania przelewu należy przesłać mailowo na adres paulinaszczechowicz@gmail.com. W przypadku braku otrzymania przelewu bądź jego potwierdzenia 24h po zapisie rezerwacja wizyty jest anulowana.

Termin umówionej wizyty można bezpłatnie zmienić do 24 godzin przed umówionym spotkaniem. W przypadku zmiany mniej niż 24 godzin przed umówionym spotkaniem wizytę należy ponownie opłacić. Wpłacone zaliczki nie podlegają zwrotowi. Zapisanie się i opłacenie wizyty oznacza akceptację powyższego regulaminu.

Rejestracja na wizytę przez internet:

Dietetyk - ZnanyLekarz.pl